| Cristina9449 a întrebat:

Salut oameni buni! Vreau sa ma inscriu la Facultatea de Stiinte Economice - domeniul administrarea afacerilor. Care program de studii este mai bun si mai cautat? Economia firmei sau economia comertului, turismului si a serviciilor?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Economia comertului, turismului si a serviciilor cuprinde o gama larga de domenii pe care poti sa te axezi

| Divy a răspuns:

Depinde de lucrurile practice pe care le înveți, cel mai bine la aceste lucruri îți pot oferi studenții din ani terminali.

| Cristina9449 explică:

Vă mulțumesc!