| pufosheniaaa a întrebat:

Buna eu anul acesta termin clasa a 8 a si nu stiu ce sa aleg as vrea sa merg la pedagogie sau la stiintele naturii. Voi ce imi recomandati?
A si daca merg la pedagogie eu am o mica problema la picior si credeti ca este vreo problema? Voi putea intra?
Mersi dau fundita si vot

Răspuns Câştigător
| lolitta_2063 a răspuns:

Totul depined de ce iti doresti tu. daca vrei sa urmezi o cariera in invetamant du'te la pedagogie nu cred ca e nici o problema cu privire la ceea ce ai tu la picior atat timp cat nu e un profil sportivhappy

3 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Nu cred ca este ceva rau... daca ai aceasta problema. eu una nu cred dar mai bine la pedagogie big grinbig grinSi daca nu esti sigura ca poti sa intri la petagogie pentru ca ai aceasta problm intreaba un profesor...

| DeeDee a răspuns:

De unde si pana unde pedagogia si piciorul? pedagogia=educatielaughing Du-te la stiintele naturii, e mai putin plictisitor, in plus vei face de toate acolo.

| pufosheniaaa explică:

Multumesc pentru raspunsuri si apropo deedee ai zis de problema la picior de asta am intrebat fiindca am auzit ca se da proba sportiva.Va multumesc :*