| takoda171 a întrebat:

Eu sunt la profilul estetica si igiena corpului omenesc si nu stiu daca este profil uman sau real...stiu doar ca este profil tehnologic.Asi vrea sa stiu daca dau bacul la mate...nu ma pricep deloc crying FUNDA!

Răspuns Câştigător
| structura a răspuns:

Salut,da ai sa dai la mate, dar ai sa dai m2 adica e mai usor, face parte din tehnologic asta inseamna mate, daca nu vrei sa dai bac la matematica du-te la profil uman adica la filologie sau stiinte sociale, acolo o sa dai istorie in loc de mate

10 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Daca este profil tehnologic este tehnologic, nu este nici uman, nici real. Nu ai profesori la scoala pe care sa-i intrebi? Teoretic dai mate, dar o varianta mai usoara, acum depinde si ce clasa esti, ca pana termini liceul cine stie ce se mai poate intampla la cum schimba astia sistemul in fiecare an...

| horansgang a răspuns:

Se numeste profil de servicii

| GoldandSilver a răspuns:

Dai bacul la mate m3 daca nu-ti place muta-te la uman unde dai in loc de mate la istorie

| wolder a răspuns (pentru GoldandSilver):

Se da la bac mate m2

| DiamondShine a răspuns:

Este profil uman.

| DiamondShine a răspuns:

Nu vei da cu siguranta bacul la matematica, fizica...etc

| wolder a răspuns (pentru DiamondShine):

Se da bacul la mate. e profil tehnologic.

| TheBestAndreea98 a răspuns:

E posibil ..tot ce se poate.

| aaa123 a răspuns:

Si eu doresc sa ma mut.Tu la ce liceu esti? Eu sunt la Caragiale. Sunt clasa a IX-a la mate-info intensiv informatica.Inca nu am depus nicio cerere.Eu vreau sa ma mut la Spiru Haret, stiu si un profesor de fizica care a fost inspector, oare am sanse sa ma mut? Media mea de admitere a fost 9, 37, iar la Spiru a fost 9, 61 la profilul la care vreau eu sa ma mut(Mate-info Bilingv Engleza.Am examenul de bilingv dat si luat cu 8, 50, deci nu dau diferente).La ce liceu esti in primul rand? Cauta pe net, cauta persoane care s-au mutat de la liceul tau la alt liceu sa-i intrebi cum au reusit.

| takoda171 explică (pentru aaa123):

Este un liceu din Ploiesti, Anghel Saligny si elevii nu prea reusesc sa se transfere deoarece directoarea este o femeie nebuna care nu le accepta.Cat despre tine, eu cred ca ai toate sansele sa te muti...ai medie mare iar liceul la care esti presupun ca este foarte bun cu multi elevi.