| AnaMarya9 a întrebat:

Buna inca o data!
Daca lucrez cu carte de munca nu mai pot beneficia de bursa pe timpul facultatii?

urgent!
dau si funda!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti beneficia de bursa de merit dar s-ar putea sa nu beneficiezi de bursa sociala, fiindca s-ar putea sa nu mai indeplinesti conditia de venit pe membru de familie. Numai bine!

| cuore a răspuns:

Da

| Hypathia a răspuns:

Da, asa este, poți beneficia doar de bursa de merit. Eu am un coleg care muncește și ia și bursa, dar la examene este primit doar in perioada restantelor pentru ca lipsește de la seminarii, care sunt obligatorii. Bafta!