| JustMusic2972 a întrebat:

Incerc sa ma hotarasc in legatura cu facultatea pe care sa o urmez si pana acum nu m-am gandit decat la Facultatea de Geografie si la Facultatea de business si turism de la ASE. In legatura cu cea de la ASE, nu prea stiu in ce consta si ce profesii pot avea dupa terminarea ei. Ma poate ajuta cineva, va rog?

3 răspunsuri:
| Gerila_Mos_1912 a răspuns:

De ce nu incerci Facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala din cadrul Universitatii Bucuresti.
O facultate buna cu profesori si mai buni.

| JustMusic2972 explică (pentru Gerila_Mos_1912):

Sincer, nu prea simt ca mi s-ar potrivi... Eu sunt la stiinte sociale si nu prea ma incanta acest profil.

| JustMusic2972 explică (pentru Gerila_Mos_1912):

Sincer, nu cred ca mi s-ar potrivi... Eu sunt la stiinte sociale si nu prea ma incanta acest profil.