| Myru2012 a întrebat:

BUNA, la ce profil din liceu mi-ati recomanda sa merg?

dau funda

Răspuns Câştigător
| IFight4you a răspuns:

Buna. pai asta depinde de ce materii iti plac tie... eu sunt de exemplu la stiinte sociale bazele sunt puse pe istorie, limbi straine si limba romanahappy mie imi place mult. ai putea incerca si tu aicihappy

3 răspunsuri:
| Chio9 a răspuns:

Profesionala.

| PauPaula a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa mergi pe stiinte ale naturii insa daca nu iti place chimia, fizica sau matematica te-ai pute duce la sociu uman, unde se pune accentul pe istorie, putin geografie, romana si depinde daca esti bilingv engleza.

| falloutm6 a răspuns:

Pai uman sau sportivwinking