| peterste a întrebat:

Buna la toata lumea.As vrea sa stiu de cate ori pot sa dau bacalaureatu.nu mi-a iesit media si acum ma chinui la biologie sa iau 5.50.Asta din toamna e a 4a oara. Mi-am echivalat notele.

Răspuns Câştigător
| isis5001 a răspuns:

Eu stiam ca maxim de 3 ori se poate da bacul. Te-ai inscris si ti s-a permis sa dai? Daca da, mult succes!
La bio nu e deloc greu, sunt doar 100 de pagini de invatat cap coada.

2 răspunsuri:
| Rossey a răspuns:

Sunt doar 2 sesiuni.Bacul se da doar de 2 ori, si are mai multe materii.Cred ca la asta te referi cu a 4a oara.

| peterste explică:

La toate am fost la un pas.In vara mi-a mai trebuit 2 sutimi. Sper sa fie usor. Daca nu-l iau acum le dau pe toate?(au fost 2 sesiuni).