| peterste a întrebat:

Buna la toata lumea.As vrea sa stiu de cate ori pot sa dau Bacalaureatul.nu mi-a iesit media(romana 6:45, mate 6.05) si acum ma chinui la biologie sa iau 5.50.Asta din toamna e a 4a oara. Mi-am echivalat notele.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Din cate stiu dai la materia picata pana iei bacalaureatul.

1 răspuns:
| ands a răspuns:

TE CHINUI sa iei la biologie 5.50? Poate la celelalte ai copiat de ai luat notele alea, nu e treaba mea, dar sa dai de trei ori si sa vezi ca il pici ar trebui sa fie un semnal de alarma pentru tine. Daca te trezeai mai devreme si nu cu doua zile inainte de bac, ti-as fi spus ca doua saptamani sunt mai mult decat suficiente pentru o amarata de nota de trecere. Sper sa nu te mai chinui mult si sa iti vina mintea la cap!