| Dawn_Alex_1994 a întrebat:

Buna, lucrez la profi si salariul intra in 10 de obicei dar acum 10 pica sambata, salariul ar trebui sa intre in 9, fiind vineri sau in 12? Mersi

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ce probleme ai si tu... intra maine, pe 9! Il meriti? salariul. ai muncit?

| Dawn_Alex_1994 explică (pentru ywar):

Aveti o problema personala? laughing) Nu an stat acasa si de aia iau salar ca nu l am muncit. Calmati-va.

| ywar a răspuns (pentru Dawn_Alex_1994):

E o zi calma la munca, sau asa pare. happy Sunt foarte calm. Faceam si eu putina conversatie.