| TeoooAv a întrebat:

Buna! Stie cineva oare daca salariul intra in data de 10 si luna aceasta 10 este sambata, salariul imi va intra in 9 adica vineri sau luni? Lucrez la KFC daca cineva stie

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-ti șeful.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Va intra in prima zi lucratoare daca ziua de salariu pica in zi libera

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine ar putea sti pe TPU? Seful tau este singurul care stie, luna trecuta daca ai luat salariul pe 10 asa il vei lua si acum tot pe 10 10 este sîmbată, daca seful va baga salariu pe card atunci o sa il vireze pe 9 vineri, simbata si duminica băncile sunt inchise, daca nu vi l baga vineri atunci luni o sa l iei, dar ca sa fi sigura vorbeste cu șeful sau șefa ta si intreaba o pe ce data va da banii.De cît timp lucrezi la Kfc? Esti fata sau baiat?