| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Ma gandesc sa aplic pentru un job de asistent ambalare cadouri la Carturesti!
Vreau sa va intreb daca a lucrat/lucreaza cineva la ei, merita? Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| SuperCoolDude a răspuns:

Doamne ajuta sa iti mearga!

Dar vezi la fata locului despre ce e vorba.
Numai angajatorul iti poate zice detaliile concrete.

Oricum, esti de laudat ca muncești. Fie ca ambalezi lucruri, vinzi limonada sau i parti pliante, felicitari!

E mult mai bine decat sa stai acasa sau pe banii parintilor. Eu consider ca de la 16 ani trebuie deja sa faci ceva. Bravo tie?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Merită.

| SuperCoolDude a răspuns:

Mai mult ca sigur salariul e 2000 lei si nimic mai mult.
Nu iti da nimeni 3000lei doar pentru ambalat lucruri, sa fim seriosi laughing

| CezaraEM explică (pentru SuperCoolDude):

Dar tot e bine decat deloc, nu? plus ca acest post e unul sezonier, pe perioada sarbatorilor! Dar consider ca e un inceput bun!
Sper sa fiu aleasa, cine stie!

| SuperCoolDude a răspuns (pentru CezaraEM):

Doamne ajuta sa iti mearga!

Dar vezi la fata locului despre ce e vorba.
Numai angajatorul iti poate zice detaliile concrete.

Oricum, esti de laudat ca muncești. Fie ca ambalezi lucruri, vinzi limonada sau i parti pliante, felicitari!

E mult mai bine decat sa stai acasa sau pe banii parintilor. Eu consider ca de la 16 ani trebuie deja sa faci ceva. Bravo tie?

| LifeLust a răspuns:

Ii mai mult decat sa lucrezi pentru politicieni, sa te forjeze si sa mergi in praznic dupa ei, haha.

| Ajutoru1Tău a răspuns:

Daca mai lucrezi ceva pe langă da dar așa nu merită că iei puțini bani de la ei, depinde acum tu de cati bani ai nevoie ca sa iti faci nevoiile happy salarul cred ca il stii deja

| CezaraEM explică (pentru Ajutoru1Tău):

Nu, nu il stiu!

| Ajutoru1Tău a răspuns (pentru CezaraEM):

Salariu lunar (net)
2.700 lei
Bonus (Pe lună)
540 lei
Tichete de masă (Pe lună)
600 lei
Total: 3840 lei lunar