| Bianca2967 a întrebat:

Bună! Mă numesc Bianca.Sunt clasa a VII-a și în ultima vreme mă tot gândesc la viitorul meu liceu. Sunt talentată la artă și desenez de când eram mică. Plănuiesc să dau la un liceu din orașul meu pe profil de arhitectură arte și design. Dar pe site-ul liceului nu găsesc nimic despre admitere în afară de datele lor de contact, considerăm că deocamdată nu este cazul să îi contactăm, așa că am câteva întrebări " Ce îți trebuie la admitere?" " Ce ore se fac? " și " Se dă vreun test și dacă da, în ce constă? "

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă cu mamița o vizită la liceul ăla, din orașul tău (care o fi ăla...), mai ai timp 1 an intreg - acolo e răspunsul

| mihaela000ela a răspuns:

Bianca,fuguta la liceu, si de la secretariat ai toate informatiile.