| MuzicChristinaaa a întrebat:

Ma numesc Cristina, am 13 ani si sunt din Bucuresti. As vrea sa imi fac o trupa dar prietenii mei nu sunt interesati de o cariera muzicala. Oamenii mi-au spus ca am voce si ma gandesc serios la o cariera. Daca sti sa canti la un intrument gen chitara, tobe, pian etc. si esti din Bucuresti si vrei sa intri intr-o trupa atunci lasati-mi id-ul vostru si vom vorbi pe mess si cine stie... poate... poate

3 răspunsuri:
| Fantasy a răspuns:

Tare.si eu vroiam sa fac asta dar am renuntat pentru ca prietena mea ii.:-si mai bine las-o balta.succeswinking as fi interesata dar nu's din bucurestisad

| felisbalan a răspuns:

Hei, Cristina sa stii ca eu sunt Felicia, dar sunt din Moldova dar sunt interesata de tine si trupa ta asa ca am sa-ti dau cateva sfaturi:
1. Urmeza-ti visul nu-i lasa pe prieteni sa decida pentru tine, lumea zice ca ai voce? Atunci trebuie sa canti karaoke
casa iti imbunatatesti vocea.
2.Gandeste-te ce fel de gen de muzica sa fie:hip-hop, pop, rock.
3.Trebuie sa vezi cate cantece vor fi si sa-le arati prietenilor de ce esti in stare.
Sper ca te-am ajutat si nu uita, marcati fiecae date speciale ca sa canti la ele.

| felisbalan a răspuns:

Continua