| RodicaMoldovan a întrebat:

ma numesc Rodica Moldovan si invat la psihologie anul 2 pentru mai multa practica pentru mine dra si ajutor pentru voi daca aveti vreo problema va rog scrieti mesaj voi fi bucuroasa sa va ajut

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ceco ai dreptate, nici eu nu apelez la psihologi pentru ca stiu ca fac meseria pentru bani, nu pentru a-i ajuta pe altii.

| Robert a răspuns:

Hmmm.Practica se face la spitale, gradinite, facultate aici se raspunde la intrebari.

| ceco a răspuns:

@Robert sunt de acord cu ce ai scris tu însă poate sunt oameni care intr-adevar au probleme de natura psihologica şi nu îşi permit/nu vor sa meargă la un psiholog din frica de a nu fi văzuţi de altii care incurca psihologia cu psihiatria şi pot profita de anonimatul internetului pentru a se deschide "in fata" psihologului