| Diana7383 a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop HP pavilion g6 1311eq dar nu stiu cum sal conectez la wireless.Precizez ca am modem Huawei HG655b.

Răspuns Câştigător
| Cristi112 a răspuns:

Buna! vezi ca la cutia routerului ai o hartie care iti arata cum sa legi firele modemului dar acolo nu ai treaba si mai arata cum sa te conectez la el prin wirelless, te uiti pe acea hartie si trebuie sa gasesti la 4 functiile wirelless si acolo iti arata toti pasii care trebuie sa ii urmezi pentru a putea conecta cu laptopul! numai bine! in caz contrar anunta`ma si gasesc alta solutiewinking happy

| Cristi112 a răspuns (pentru Cristi112):

Si scuze pentru greselile de exprimare dar am scris in ``fuga`` laughing)blushing

| Cristi112 a răspuns (pentru Cristi112):

Deci ai reusit nu?batting eyelashes