| pelivanvasil a întrebat:

am un modem romtelecom Huawei hg655b si eu il folosesc modul cu fir dar am gasit pe tableta mea modemul meu daca ma conectez e gratis sau imi vine de plata?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E acelasi abonament de internet, nu are cine sau cum sa te taxeze pentru utilizarea wireless ului

2 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Pai...nu esti pe abonament? Ce, cand te conectezi pe fir iti vine cost suplimentar? E aceeasi conexiune, fii pe pace.

| Alcaelo a răspuns:

laughing Am si eu modem ca al tau.
Ce ai gasit tu pe tableta este wireless.
Introduci parola si te conectezi gratuit.
Poti sa te conectezi si cu 100 de pc, tablete, telefoane cu ce vrei tu.
Este GRATUIT

Funda?