| NoOne18 a întrebat:

Buna, o cunostinta a mea mi-a spus ca cei care cunosc limba rusa de nivel c pot sa se angajeze ca ofiteri de comunicare, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Ciprian09 a răspuns:

Iti recomand sa intrii pe situl oficial al celor care te intereseaza, daca crezi ca ce gasesti acolo te atrage, incearca! noroc si bafta multa!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Te-a păcălit, spune-i să-ți dea banii inapoi

| siriusblack98 a răspuns:

Ca civil nu poți. Sau mai nou SRI-ul face recrutări pe OLX și nu știu eu?!

| Ciprian09 a răspuns:

Ofițeri de comunicare? Între cine? Poate poate ofițer de informații, contra informații, SRI, informații militare etc?!

| NoOne18 explică (pentru Ciprian09):

Nu mai stiu daca era ofiter de comunicare sau informatie, cel mai probabil de informatie

| Ciprian09 a răspuns (pentru NoOne18):

Iti recomand sa intrii pe situl oficial al celor care te intereseaza, daca crezi ca ce gasesti acolo te atrage, incearca! noroc si bafta multa!