| Andreea201012 a întrebat:

Buna poate sa ma ajute si pe mine cine cu cate un sfat mi-am pierdut aproape toti prieteni si stau numai in casa si nu stiu ce sa fac ca sa ma impac cu ei dati un sfat promit ca

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci sa iesi cu ei Sa te disrezi faci un Mini party la tine acasa si i invitibig grin funda?

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Pai depinde cat de grava este situatiasad
Ai putea sa le ceri scuze in caz ca a fost vina ta sad
Sau sa cunosti persoane noi. daca acei prieteni ar tine la tine se vor intoarce.
Succes: *

| MissBee_9661 a răspuns:

Si eu am fost certata cu prieteni mei... :-s. dar in cazul meu ei nu au putut sa stea fara minelove struck si ne.am impacatlove struck Te-as sfatui sa ii contactezi... foarte rapid si se le spui sa ma impacati. [funda>big grin