| Andreea201012 a întrebat:

Buna poate sa ma ajute si pe mine cine cu cate un sfat mi-am pierdut aproape toti prieteni si stau numai in casa si nu stiu ce sa fac ca sa ma impac cu ei dati un sfat promit ca dau funditalove struck:X

Răspuns Câştigător
| anutzica001 a răspuns:

Gandeste-te la ce ai facut, la ce ii enerveaza pe ceilalti la tine si dc s-au suparat.
du-te intr-o zi la ei si zile ca iti pare rau pentru.( si enumeri tot ce le-ai gresit) apoiiti ceri scuze si promiti ca nu mai faci, daca vrei poti sa le faci cinste cu ceva
daca te impaci cu ei sa ai grija sa nu mai faci niciodata ce ai facut si nu sari pe ei ca inainte stai putin mai retrasa incercand sa nu incurci lucrurile
mult succes