| Ilona152000 a întrebat:

Bună, pot sa mai dau examenul de titularizare pe un post vacant pentru ca fi educatoare în 2024 dacă nu am terminat liceul Pedagogic? Știu ca în 2023 mergea dar acum nu știu. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil asa ceva. Nu poti sa aplici pentru post de educatoare in situatia in care nici tu nu ai terminat scoala.

| gabicoo a răspuns:

Nu este vorba de titularizare. Te poți înscrie la examenul de necalificați din august.

| Dragobeta a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa termini scoala? Din cat stiu eu, NU se poate. Nu stiu de unde ai informatia ca s-ar fi putut candva.