| AAlinaaa a întrebat:

Puteti sa imi spuneti melodii pe care se poate face dragoste?Daca aveti si in romana cu atat mai bine.Cea mai frumoasa melodie primeste funda.

6 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

Fara melodii nu se poate face dragoste? Inseamna ca ceva lipseste acolo, voi trebuie sa creati atmosfera nu melodia.cand se termina ce faceti? va opriti si dati replay?;)) serios acum. uite o melodie care mie imi place enorm, nu stiu daca este chiar potrivita pentru ce vrei tu dar iti las aici un link.Romeo santos-all aboard
http://www.youtube.com/watch?v=rGvm4FvHbIw&ob=av3e

| OOOLEOOO a răspuns:

Guess Who - Sex

http://www.youtube.com/watch?v=QGqo_yb_KSc

Sincer eu ca baiat fiind mai romantic asi prefera ceva dulce, sa stam intr-o camera putin iluminata dar parfumata si cu muzica relaxanta, depinde de biat :* bafta, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu o melodie pentru atunci cand ma spal pe dinti...

| MojitoMarco a răspuns:

Daca o sa vi la mine acasa o sa poti asculta ce mel vrei alaturi de minehee hee