| heavenf a întrebat:

Buna/salut!
Pentru a lucra la ANAF de ce facultate ai nevoie sau mai bine zis care sunt pasii recrutarii?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Conștiință de gumă și coate de oțel.

| mihai69 a răspuns:

Facultatea nu contează la fel de mult ca o pilă bună.
Altfel poți fi absolvent de Harvard că nu intri la niciun ANAF!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

La fel e și la multinaționale. Foarte puține locuri care recunosc diploma, dar trebuie să ai și calități, abilități și ceva mai mult să reușești în viață!

| ReddY25 a răspuns:

Doar cu pile sau ceva de genul

| LordCristobal a răspuns:

Te-as sfătui să nu te orientezi spre ANAF, acolo numai lichele și oameni cu caracter josnic lucrează.
Când o să lucrezi la ANAF o să fii pus sa hăituiești micii afaceriști care își câștigă cu greu o pâine și sa închizi ochii la hoții aia mari din politică care distrug țara noastră.
Plus că toată lumea din Romania urăște Anaful care este unealta politicienilor corupți din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută pe site-ul lor.

| 1234568807 a răspuns:

Facultatea de finante

| sensitiveflower8 a răspuns:

A

| Mollynezu a răspuns:

Depinde de funcția pentru care vrei să aplici. Anunțurile și cerințele le găsești pe site-ul lor anaf.ro pagina Anunțuri Resurse Umane.