| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o adeverință de la Anaf pentru facultate, știe cineva cum trebuie să procedez? De ce acte am nevoie și dacă o primesc pe loc?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru arice adeverinta ai nevoie doar de cartea de identitate. Cand o primesti este greu de spus, dar nu cred ca o primesti chiar pe loc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la A.N.A.F-ul din orasul tau si ti va spune cum trebuie procedat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adeverita anaf pentru facultate? Nu am mai auzit de asa ceva pana acum...
in conditiile in care nu zici exact despre ce adeverinta e vorba nu cred ca te poate ajuta nimeni decat cei de la anaf