| D_Sorin_1996 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare.Cum as putea sa fac sa ma angajez in Bucuresti, deoarece sunt student si am gasit un post pe domeniul(dupa cateva luni pot lucra de acasa) si mi-ar prinde bine niste experienta, dar ma cam incurca un proiect facut cu Fonduri Europene care imi este specificat in el ca nu am voie sa ma angajez decat in cel mai apropiat Oras sau pe o raza de 50 de Km si nu stiu ce sa fac ca sa nu apar la fisc sau la fortele de munca ca lucrez in alta parte.Cum ati zice sa procedez? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

N-am inteles care e situatia. Fii mai coerent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg sensul si de asemenea logica intrebarii.
Poti fi putin mai explicit?
Zi-mi pe pm, daca nu poti aici, despre ce proiect este vorba si detaliile aferente, dar concret, nu zapaceala ca si aici.