| IULY991 a întrebat:

Salut, o sa fac o scurta prezentare a problemei: sunt student in Bucuresti si as vrea sa-mi incep cariera in domeniul IT/ programare.
Unde mi-ati recomanda sa ma angajez? Mi-ar prinde foarte bine cateva sfaturi, multumesc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti incepe cu o firma care ofera internshipuri pentru studenti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce anume vrei sa faci mai exact? Domeniul IT e foarte larg, iar programarea, la fel, e de multe feluri. Ce an esti si ce competente ai?