| r3laxX a întrebat:

Vreau sa merg la facultate, în Cluj, la Politehnica, la Automatica si Calculatoare sau la Electronica, Telecomunicații și tehnologia informației. Problema este ca după ce termin facultatea nu stiu ce meserii pot face după. Dacă sunt persoane care au terminat, îmi puteți da ceva indicații?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Vei deveni inginer in specialitatea studiata. Aceste facultati sunt foarte grele dar si foarte cautate, motiv pentru care aici nu vei gasi decat tineri foarte bine pregatiti.