| mirabela26craiova a întrebat:

spuneti-mi si mie unele meserii pentru fete(care sa nu te distruga sa nu-ti faca varici si in care sa ai un salar destul de bun)

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Inscriu persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu ORIFLAME va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort. Poti sa-ti comanzi produse doar pentru uz personal, sau poti incepe o afacere, vei beneficia de aceleasi avantaje.

La Oriflame primesti cele mai mari comisioane din vanzari si produse de calitate! Inscriere gratuita:

-23-40% din valoarea comenzilor; -puteti plasa comenzile online; -produse cadou si oferte speciale pentru noii inscrisi;

-NOU! livrarea comenzilor la domiciliu

-participarea la concursuri si competitii; -sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe; -sansa de a deveni director care, pe baza performantelor de vanzare, ating un nivel mai mare de 5000$ vanzari coordonate.

-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;

Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):

• 0%: pentru comandă sub 50 lei

• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei

• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei

• 40% : pentru comandă peste 500 lei

Varsta minima 16 ani e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| darrio2007 a răspuns:

Videochat.

| Brunetica a răspuns:

Buna! pai depinde ca sunt multe : casiera, barman, vanzatoare etc, si daca ai studii iti gasesti mai usor happy bafta

| Madara a răspuns:

Cofetar

| claudya_7083 a răspuns:

Cine vrea sa se inscrie la oriflame cpmisioanele cele mai mari de pe piata 23-40%.Ofertele fiecărei broşuri sunt valabile o perioadă de 3 săptămâni, timp în care poţi plasa una sau mai multe comenzi. Desigur, cu cât comanda strânsă este mai mare, cu atât creşte şi câştigul tău, pentru că vei primi discount astfel:

-23% pentru comenzile de minim 50 de lei;

-30% pentru comenzile de minim 250 de lei;

-40% pentru comenzile de minim 500 de lei!

Comanda minima este de 50 lei,

Livrarea comenzilor se va face la domiciliul dumneavoastra in 2-4 zile, prin TNT curier, avand o taxa de 7 lei inclusa in totalul facturii.Contravaloarea produselor trebuie achitata in maxim 16 zile de la livrare, la posta, cec, sau bancpost. pentru mai multe detalii ma puteti contacta la email: claudya18_claudya@yahoo.com