| wolfy911 a întrebat:

stie cineva, daca 1 luna nu te duci la facultate ce se intampla? cumva te exmatriculeaza, sau nu intri in examene?

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Unii nu se duc la facultate tot anullaughing. Maicamea e la psihologie si oficial sunt 900 inscrisi in anul asta. In sala la ore sunt maxim 20.laughing Si cred ca toti(sau aproape toti) au trecut anii precedenti.Importante sunt examenele la sfarsit.Nu conteaza prezenta(nu se pun absente). Dar totusi la seminarii se mai da ca "teme" niste proiecte si cine le face primeste la sfarsitul facultatii niste recomandari. Sper ca te'am ajutat:*.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă eşti la cu taxă obligatoriu să fii cu ea la zi pentru a nu ajunge să fii exmatriculat, în rest nu.
Pa, pa.

| mihaibrasov a răspuns:

Te taie felii.

| Elenuca3567 a răspuns:

Posibil ca nu te va primi la examene...de dat afara nu cred.

| cryssu2008 a răspuns:

Depinde de facultate si de universitate. La mine spre exemplu nu ma duc tot semestru la cursuri, decat la examene. Si intru in examene si le si iauwinking Dar numai la facultatea asta e posibil asa cevabig grin

| newshtrutuale a răspuns:

Depinde de faculta si de profesori, dar nu cred ca ti se intampla nimic, daca ai taxele platite la zi, nu te exmatriculeaza, in cel mai rau caz o sa iei note mai mici la examene big grin