| Matilda05 a întrebat:

Bună, știți ce as putea sa lucrez în online?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-ne in ce esti experta si iti putem recomanda acele site-uri profesionale!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai putea să lucrezi ceea ce știi să faci.

| oglindasultanului a răspuns:

Mai intai daca stii engleza, cauta pe net "online jobs" sau "Online Work at Home". Si citeste singura fara noi, inveti tu.

| Matilda05 explică:

Stiti de ceva aplicații care joci sau care faci ceva bănuți din ele

| Violleta2022 a răspuns (pentru Matilda05):

Doar daca esti expert programator, poti sa fii angajat sa faci acest lucru cu jocurile online, ca cei care creaza jocurile sa poata sa el imbunatateasca sau sa le creeze protectie sa nu poata fii sparte.

Revin si te intreb: tu in ce esti experta?
Ce facultati, scoli, diplome, calificari sau experinta ai?
In ce domeniu mai exact, esti calificata?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Matilda05):

Ai putea face game testing. Esti pe felie 100% cu engleza sau nu? Posibil sa fie chestii si pe alte limbi.