| tymyx a întrebat:

Hi

am 17 ani
si as vrea sa lucrez ceva
daca as gasi ceva online
nu stiti ce as putea face?

mi-ar placea sa editez poze sau ceva de genul nu aveti nevoie sau nu stiti pe cineva care ar avea nevoie de ajutor online in orice categie raspuns va rog big grin
multumesc

1 răspuns:
| denny_2973 a răspuns:

Buna, sper sa te ajut chiar daca nu e cea ce vrei tu, poti devenii reprezentant lady's castigi 25% din vanzarile tale si daca ai comenzi de pana la 600 lei noi urmatoarea luna ai castig de 33% daca te intereseaza baga codul asta pentru a te putea inscrie:MMI5jG8O