| szmotovio a întrebat:

stiti cumva cam ce salariu are un grefier absolvent de facultate?

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Eu nu cred ca 17 mil. un grefier... Nu cred asta nici sa imi dai 17 mil. ca sa cred.

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, dat fiind faptul ca este absolvent de facultate salariu minim brut este de 1200 ron, deci netul undeva la 878., asta fara nici un spor. Dar am inteles ca in acest domeniu sunt tot felul de sporuri. pa

| dannys a răspuns:

Vreo 23 mil vechii plus chiria.Acuma cu luatul din ei 25% ajungi pe la 17 jumate.

| claudiu_9958 a răspuns:

Pana in 1200 ron