| Ellenaaa777890 a întrebat:

Buna! Stiti cumva daca mai exista facultatea de psihologie si științele educației la frecvența redusa? Planul meu de viitor este sa fiu educatoare, dar din multe motive nu pot face facultatea la zi.

2 răspunsuri:
| healerdx7 a răspuns:

Se poate, Pedagogia învățământului primar și preșcolar la ID (invatamant la distanta).

Dar trebuie sa tii cont ca pentru a ajunge educator vei avea de sustinut examene (dupa ce termini facultatea) care iti consuma mult timp.