| Dyanita a întrebat:

Stiu ca era o firma care puteai lucra de acasa. Iti trimiteau etichete pe care tu le legai cu ceva(nu mai stiu bine ce trebuia sa faci). As dori sa ma ajutati care stie aceasta firma sa imi dati un numar de telefon sau un site, oricei pentru ai putea contacta. Multumesc si dau fundita

1 răspuns:
| boradan a răspuns:

Ceau,exista ceva mai misto acum, daca ii dai pe goagle gasesti... dai like-uri si primesti bani in cont.
Am vazut si pe youtube un trailer lansat de un pusti care-ti arata tot, chiar si pe FB
Sper ca te-am ajutat Bafta!