| KinkyDive a întrebat:

As dori sa va intreb daca stiti vreo firma de impartit pliante in Ploiesti. As dori sa ma angajez cat mai repede undeva si nu stiu unde.
[ Lasati-mi un site // mail // nr de telefon sa ii pot contacta! ]

Daca nu stiti macar dati-mi o idee unde as putea sa ma angajez. Am 17 ani si imi trebuie urgent un loc de munca.

Răspuns Câştigător
| ancuta67 a răspuns:

Daca esti istet, poti castiga mult.dar mai trebuie sa depui si putin efort! vino la mine in echipa..sunt tot din Ploiesti detalii dan_anca28@yahoo.com

| KinkyDive explică (pentru ancuta67):

Ok happy

ti-am dat add si in special cu ce te ocupi tu?

| ancuta67 a răspuns (pentru KinkyDive):

Produse cosmetice..am multi baieti in echipa care au facut treaba!

| KinkyDive explică (pentru ancuta67):

Ti-am bagat id pe mess dar acum trebuie sa imi dai addwinking astept sa-mi dai add si vorbim pe mess toate detaliile

| ancuta67 a răspuns (pentru KinkyDive):

Ok

| KinkyDive explică (pentru ancuta67):

Intra pe mess ca sunt si eu