| Iosif_Dumi_1977 a întrebat:

Buna sunt Adrian, sunt clasa a VIII-a si as vrea sa dau la liceul George Calinescu din Constanta la bilingv spaniol.La ce trebuie sa dau examen? Si pe ce data se sustine examenul?

2 răspunsuri:
| valent1np a răspuns:

La spaniola?

| Iosif_Dumi_1977 explică (pentru valent1np):

Buna,da as dori sa fac bilingv spaniola dar nu stiu nici macar daca are.Eu am inteles ca trebuie sa dau proba de aptitudini dar nu stiu nici macar la ce limba moderna se va da. daca stii cumva unde ma pot inform,.te rog, spune-mi si mie.mersi