| Madalina_4144 a întrebat:

Cine e la liceul George Calinescu din Constanta? Va rog, imi puteti spune si mie cum e acest liceu? Se poate intra doar daca dau examenul acela de bilingv? Am vazut pe internet ca sunt clase cu intensiv in loc de bilingv. Si la intensiv trebuie sa dau un examen? Chestia e ca nu sunt prea buna la limbile moderne si de asta ma tem. Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Maruu a răspuns:

Pai liceul George Calinescu din Constanta e un liceu bun, inveti bine, nu te forteaza sa fi perfect te lasa cu incetu si este ceva bun sa intri acolo poti sa intri de la clasa 5 ca si celelelte scoli deci am dat si eu examenu si am trecut daca vei trece sper sa ne intalnim.Si da la ala intesiv tot dai examen a dat o prietena. Funda?

1 răspuns:
| SuntDoarUnuMic a răspuns:

La ce profil esti? Da add la max_seby poate vorbim, sunt boboc si eubig grin