| Alind27 a întrebat:

Buna, sunt anul 2 la facultate și fac contabilitate, am vrut sa ajung expert contabil dar doresc sa ma reprofilez și am vrut sa intreb dacă pe viitor (dacă o sa lucrez ca sa îmi fac experienta in acel domeniu) pot sa ajung manager de marketing cu diploma care urmeaza sa o obțin anul viitor.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" intreb dacă...pot sa ajung manager de marketing cu diploma care urmeaza sa o obțin "

dacă fișa aia a postului are ca și condiție "absolvent de contabilitate" atunci da, ai putea