| Rony30 a întrebat:

am o Intrebare mai serioasa, si va voi descrie despre ce e vorba.
Eu am 17 ani actualmente mama mea a decedat in 2010 tata nu am nu m-a vazut niciodata insa, primesc pensie de intretinere si de urmas, Chestie e urmatoarea eu la anul am bacul si deja imi fac planuri, Eu locuiesc singur de ceva timp iar planurile mele de viitor ar fi cam asa, aici doresc sa interveniti cu pro si contra si idei daca se poate:
In prezent sunt pe economie, si as dori sa urmez contabilitate si finante de gestiune sau marketing la facultate in esenta vreau sa lucrez in timpul facultati, aici asa avea nevoie de pareri, Si vreau ca dupa facultate sa plec in Anglia detin cunostinte de engleza calumea, Intrebarea mea e asa credeti ca un roman ar fi apreciat/ar castiga mai bine/ar merita in Anglia? IN sensul cat de mult credeti ca o diploma de ECDL, o facultate din Romania si asa mai departe ar ajuta la angajarea unui foreigner cum s-ar zice.
Stiu ca e cam ambigu ceea ce vam descris dar as aprecia daca ati putea sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Seducatorul a răspuns:

Many Romanians succeed in England, so good luck!