| ioanaaaa2532 a întrebat:

Buna! Sunt clasa a 12 a si inca nu stiu ce as vrea sa fac mai departe. As vrea sa merg la facultate dar nu stiu la care. Puteti sa imi dati sugestii de facultati, de preferat unde nu se face matematica si cam ce cursuri se fac si ce pot iesi dupa ce termin?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Drept, litere, sociologie, stiinte politice, jurnalism, relatii internationale si studii europene, academia de politie, comunicare si relatii cu publicul, limbi moderne aplicate, teatru si televiziune, asistenta sociala, istorie si filosofie, educatie fizica sport, arte plastice...

Răspuns utilizator avertizat