| sixx_9132 a întrebat:

Sunt clasa a8a si am media 5-8 9.80. In realitate stiu ca nu sunt de nota asta dar ma rog... In simulari am luat 9.5 ( mate) si 9.2 ( romana). Stau in zona tineretului si nu vreau sa fac 30974452347 de ore pana la liceu. De preferat sa fie unul pana la romana maxim. Aveti sugestiibatting eyelashes?
P. S.: Ma gandeam la licee cu ultima medie intre 8 si 9.20 ( profil mate info)

3 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

G Calinescu

| cata416 a răspuns:

Uita-te pe brosura

| Lluuminitaa a răspuns:

Pai mai bine uita-te pe acea brosura de licee gasesti acolo tot adrese medii de admitere profil etc. :*