| Georgiana_Damaris_G._1998 a întrebat:

Buna!
Sunt din Pitești, iar dupa liceu vreau sa urmez Universitatea din Pitești, pentru ca vreau sa devin avocată.As vrea sa aflu mai multe detalii (contează media din liceu sau doar bacalaureatul?, materii care se fac in facultate si alte informații pe care le aveti...)
Sunt conștientă ca este foarte mult de învățat...Dar simt ca asta se potrivește pentru mine.
P.S. : Sunt in clasa a XI a, profilul Științe Sociale.
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti toate informatiile pe site-ul oficial al facultatii de drept, la Admiterea 2016, cred ca tot asa va fi si anul viitor dar atunci te vei uita la Admiterea 2017.