| bicdghwa a întrebat:

Sunt elev in clasa a saptea si invat dupa-amiaza... daca ma puteti ajuta sa imi organizez timpul astfel incat sa termin toate lectiile la timp, va rog frumos!

5 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Eu stateam pana noaptea tarziu si le terminam, apoi dimineata dormeam.

| Liana030809 a răspuns (pentru mont):

Asa faceam si eu.

| AlCaponePaRaZiTu a răspuns:

Dupa ce vi de la scoala iti faci temele. Apoi ai timp liber pana te pui sa dormi.
Iar dimineata citesti.winking
Eu normal nu citesc dimineata. stau noaptea pana la 3-4 si ma trezesc la 10-11. intru la 12 deci am timp. da eu sunt anormalwinking

| Cld_Andreea_1998 a răspuns:

Dupa ce ajungi acasa mai stai 1 ora dupa aceea iti faci temele si citesti o data lectia te culci si a doua zi dimineata mai citesti lectia de 5 -7 ori si asa ai invatat lectia de zi funda?

| mïhæīläßebį a răspuns:

Si eu am fost dupa-amiaza in clasa a saptea in fine...ma trezeam citeam putin apoi mergeam la scoala... cand veneam mancam imi scriam si apoi ieseam pe afara..si tot asa