| Badrock a întrebat:

Bună, sunt fata și am terminat liceul.
Nu am de gând sa urmez o facultate, vreau sa urmez o cariera ce nu necesita studii superioare.
Ce idei îmi puteți da?
Credeți că dacă m-as apuca sa pun extensii de gene as avea succes?
Am încercat sa fac unghii cu gel dar nu ma pasioneaza.
Vreau câteva sfaturi

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi inainte cu facultatea. Daca vrei sa inveti.
Cu extensiile nu faci nici o branza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Industria asta de beauty e mare... daca asta te pasioneaza.

| dullcat a răspuns:

Daca nu iti place e greu de crezut ca vei avea succes.Dar considerand ce preturi exista pentru serviciile de manichiura, e clar ca poti scoate profit, atata timp cat nu lucrezi la patron.

| Frank51 a răspuns:

Fotograf

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Incearcă toate lucrurile care iți place și care dă profit bun

| Ilovedinero a răspuns:

Pentru asta trebuie sa ai un anumit talent. Daca ai talent ai sante, nunti, botezuri, evenimente sunt pe tot timpul anului si preturile sunt pe masura calitatii manoperei

| Sportacus123 a răspuns:

Nu te grăbi, abia ai terminat liceul anul ăsta. Eu zic să urmezi un curs de calificare pentru o viitoare carieră sau să-ți găsești un bărbat cu bani.
Succes și multe bucurii în viață! happy

| Darius50boss a răspuns:

Succes ai prin puțin noroc, îți ofer succes

| LidiaDora a răspuns:

Alea nu sunt cariere lol. Cariera fara studii ar fi solista de exemplu, daca ai talent si pile.