| alialexandra94 a întrebat:

Sunt fata si as vrea sa aplic la academia de pompieri dar am vazut ca nu prea dau fete pe acolo credeti ca este o idee buna?

Răspuns Câştigător
| laur3ntziu00 a răspuns:

Ai putea fi tu singura. Daca ideea iti surade si iti place aceasta meserie eu cred ca ar trebui sa-ti urmezi visul!

2 răspunsuri:
| laur3ntziu00 a răspuns:

Daca iti place ceea ce vrei sa urmezi da, este o idee buna. Fete nu prea sunt deoarece nu sunt multe cele care vor sa devina pompier si multora li se pare mai usor sa dea din romana + o limba straina + istorie decat matematica + fizica. Vrei sa dai anul acesta?

| alialexandra94 explică (pentru laur3ntziu00):

Nu mai am pana termin liceul.Am auzit pe cineva si mi s-a parut o idee buna dar imi displace ca nu prea am vazut fete printre admisi.

| laur3ntziu00 a răspuns (pentru alialexandra94):

Ai putea fi tu singura. Daca ideea iti surade si iti place aceasta meserie eu cred ca ar trebui sa-ti urmezi visul!