| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fiu promoter dar nu am idee cum sa aplic(am vazut pe net tot felul de site-uri in care trebuia sa trimiti cv-ul completat, dar sunt foarte multi cei ce aplica). Stiti un mod mai simplu.Ma intereseaza doar in Weekend!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| baddgirl a răspuns:

Buna,
Baga id:fisafrontline12, si spui ca il ai si tu de la o cunostinta ceva... oricum daca vrei poti da o fuga pana la sediul lor, pe strada Italiana, dar nu mai stiu nr exact, oricum e pe langa Colegiul National Spiru Haret Bucuresti, nu UCECOM-ul. Sper ca te-am ajutat happy

| beatrice9849 a răspuns (pentru baddgirl):

Mersi

| baddgirl a răspuns (pentru beatrice9849):

Pentru putin happy