| claudius135 a întrebat:

Sunt in anul I la Automatica si Calculatoare Iasi si as vrea sa stiu daca as putea sa ma trasfer in anul II la Automatica si Calculatoare din Bucuresti...
Ce trebuie sa fac pentru ca sa fiu acceptat?
Daca as fi acceptat, eu fiind la buget raman tot la buget?
Trebuie sa mai dau examen si la alte materii pe care le fac la ACB?

1 răspuns:
| andreidraga a răspuns:

Te poti transfera ( stiu un baiat care a facut manevra asta Craiova-Bucuresti ). Daca acolo nu ai facut anumite materii va trebui sa le refaci aici. De exemplu : daca nu ai facut Utilizarea Sistemelor de Operare, vei recupera aceasta materie fiindca la Bucuresti se face in anul I.

Nu stiu daca ramai la buget. Intreaba la decanat.