| anamaria003 a întrebat:

sunt in clasa a 12-a profiil stiinte ale naturii.si nu sunt decisa ce facultate sa fac.imi puteti da vreo idee.adica ma refer daca puteti sa-mi spuneti ce este cautat si ce as putea face avand in veere ca am stiinte ale naturii... dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| structural a răspuns:

Poti incerca o politehnica, un exemplu ar fi facultatea de constructii, electronica, telecomunicatii, automatica si calculatoare. Eu am terminat constructiile si sincer nu imi pare rau, iar la sectia cfdp din cadrul fac. de constructii absolventi sunt cautati de prin anul 3, 4 de facultatea si multi sunt angajati, acum depinde de tine ce doresti sa faci, si ce iti place sa facihappy

2 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| ionutmystic a răspuns:

Geografie, fizica, muzica... ai de unde alege. Ideal ar fi sa iti alegi o facultatea care sa iti placa, nu pentru ca "se cere". Altfel risti sa nu o termini pentru ca nu iti place, sau daca o termini, sa iti blestemi restul zilelor pentru ca esti plictisit sa faci... ma rog, ceea ce o sa facitongue