| Ionelusxmb a întrebat:

Buna, sunt student în anul 3 la facultatea de medicina din Timișoara și pana acum Timișoara mi se pare un oraș foarte jos ( din punct de vedere medical ) și am avut parte de o serie de Nedreptăți din partea unui profesor peste care cu greu am trecut.
Am vrea sa mă mut la Cluj sau București din anul 4, dar mi-ar prinde bine sa îmi spuneți dacă merita sau nu aceasta decizie din punctul vostru de vedere ( chiar dacă nu sunteți la medicina, dacă ati experimentat cum e sa va mutați de la o facultate la alta, în alt oraș )
Va multumesc!

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Clujul. Da. Merită.