| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva student la facultatea de medicina din Cluj sau Timisoara? Daca da, cum vi se pare? Eu trec intr-a 12-a si nu ma pot hotari pentru care facultate sa ma pregatesc (Cluj sau Timisoara).

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi RECOMAND să urmezi cursurile U.M.F. "Iuliu Hațieganu" Cluj-Napoca deoarece este mult mai BUNĂ decât cea din Timişoara happy
Evident, este şi mai GREA - atât admiterea, cât şi restulwinking

Toate cele bune!

| Tina88 a răspuns:

Eu am cunoscut pe cineva care a mers la facultatea din Oradea. Desi financiar isi permitea la oricare din tara. Din pacate s-a sinucis in ultimul an, nu a facut fata stresului.