| miley123 a întrebat:

Buna T P U! Parintii vostri daca nu var lasa s amergeti la cea mai buna prietena a voastra ce ati face? Sorry pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| Șâret a răspuns:

I-as convinge ca merit.Si parintii prietenei ar putea intra in contact cu parintii tai, astfel vor capata incredere.

4 răspunsuri:
| αηιтα a răspuns:

Miley nu trebuie sa insisti asupra hotarari lor deoarece nu si-o vor schimba.Eu zic sa te comporti bine prin preajma lor si asa sigur isi vor schimba hotararea.Te pup si noroc la convingereea parintilor.

| denismaria92 a răspuns:

Au ei un motiv anume de ce nu te lasa.

| kitty09 a răspuns:

Bre? nu mai pune inrebari deasteak?

| ioanafunditza a răspuns:

Poate o sa isi schimbe parerea si te vor lasa